درباره ما:

گروه هنری اِیم فعالیت خود را از اردیبهشت سال 1399 با هدف ساخت و تولید محصولات دکوراتیو با تلفیق هنر و صنعت توسط تیمی متخصص و هنرمند آغاز نمود.

این گروه در ابتدا با بهره بردن از تکنولوژی‌های به روز صنعتی و تولید، طراحی و ساخت محصولاتی از جنس فلز را آغاز کرد و با تحلیل و بررسی نیاز روز مشتری تولید محصولات خود را به سمتی هدایت کرد تا هم نیاز مشتری تامین گردد و در عین حال جنبه هنر و خلاقیت در آثار حفظ گردد.

ساخت محصولات اِیم با ساخت محصولات صرفا فلزی شروع شده و در حال حاضر با ترکیبات فلز و چوب، فلز و چوب و رزین، فلز و رزین، فلز و سنگ و حتی فلز به همراه بافته های هنری چون مکرومه را در مجموعه خود داراست.

"هنر مجموعه‌ای از آثار یا فرآیندهای ساخت انسان است که برای اثرگذاری بر احساسات و هوش انسانی یا به‌ منظور انتقال یک معنا یا مفهوم، خلق می‌شود" و ما تمام تلاش خود را بر آن داشتیم تا این مفهوم هنر را در قالب محصولات دکوراتیو در محیط زندگی مخاطبین خود ایجاد کنیم.

logo

 

چشم انداز ما:

نگاه ما به آینده نگاهی نوگرایانه و به روز است. نیاز انسان به نو بودن، خاص بودن و به روز بودن اشیایی که در پیرامون خود دارد نیازیست که هدف ما را تایین میکند.

خاص بودن محصولات بعضا میتواند نگاهی نو به لوازمی باشد که ما روزانه با آن در ارتباط هستیم و حتی ایجاد حسی نوستالژیک در قالب محصولی به روز و متفاوت که احساسی متفاوت در مصرف کننده ایجاد میکند.

چشم انداز ما ایجاد احساس و فضایی متفاوت در محیط مصرف کننده است که خاص بودن و متفاوت بودن را توسط گروه هنری اِیم احساس کند.

 

ماموریت ما:

ماموریت این مجموعه در راستای چشم اندازهای ما شکل میگیرد و حرف اول آن مشتری مداری و توجه به خواست و نیاز مشتریست.

این گروه تمام تلاش خود را بر آن داشته تا محصولی که به مصرف کننده میرسد نهایت کیفیت، دقت و ظرافت را در خود داشته باشد و نیاز مشتری را به طور کامل تامین کند.

حساسیت ما در قبال محصولات قابل ارائه بسیار بالاست و کوچکترین جزییات از چشم ما دور نمی‌ماند، پس این اطمینان را داریم که محصول نهایی ما مزایای رقابتی قابل توجهی در قیاس رقبای ما دارند.

 

ارزشهای ما:

مخاطبین ما افرادی هستند سخت پسند با نگاهی نو به پیرامون خود و انتخابهای آنها ارزشهای کاری گروهی هنری ایم را میسازد.

آوانگارد و پیشرو بودن، دقت و نکته بینی، نگاه دقیق و مهندسی شده و احترام به ارزشهای والای هنری یک اثر همه ارزشهاییست که محصولات و آثار این مجموعه را دارای ارزش کرده و به طبع انتخاب مخاطب را نیز برای ما ارزشمند میکند.

اعضای این گروه همه با عشق به طراحی و تولید میپردازند و محصولی را در اختیار مخاطب قرار میدهند که نه تنها فقط ارزش مادی، بلکه ارزش معنوی والایی را در خود داراست.